Daypack. как на нём поместиться вдвоём

User avatar
Vandal
Posts: 898
Joined: Thu Aug 14, 2008 12:10 am
Location: Київ "Центурія пріор"
Contact:

Re: Flak Jacket. Питання по кишенях та пластинах

Post by Vandal »

Если постараться, то их пожно к бедру вместо боковых карманов приделать, или, к примеру, как мешок на голову присобачит, ну сами знаете для чего ;)
Image
Image
Image

Художника легко обидеть - но потом тяжело и дорого лечиться ;)

User avatar
CHICHA
Posts: 26
Joined: Sun Nov 02, 2008 12:14 am
Location: Poltava [2RGR]
Contact:

Re: Flak Jacket. Питання по кишенях та пластинах

Post by CHICHA »

Sabas wrote:до чого тоді було питанняч про дві утилітарки? :shock:
Таааак... емоції в бік :D

Так як в мене є - як ПЛЦЄ з майн-йоками, їх таскаю постійно, та сайдпаучи з бергнен-йоками карманами користуюсь рідко...
Прикупивши сайдпаучи, зрадівши, нашвидкоруч зліпив їх докучи і вийшло шось на зразок рюгзачга, і таскав його так...
Може і по-покемонські, але було доволі зручно, хоча трохи завжала рація.
Тому і було таке питання. Для мене все логічно... :)

Тепер слідуюче... Щоб не виглядати покемоном, хочу дійти до істіни.
Vandal wrote:...на звичайному можна прикріпити лише один.
Експеремент №2 :
На майн-йокі на спині є три петлі, одна велика по середені та дві маленьких по боках.
1.Так от, я в маленькі петлі(ті шо на йокі) продів фастекси від кармана(ті шо зверху кармана), та застибнув їх.
2. Нижній фаст(папа), той шо знизу і закріплений на петлі пристебнув до утілітарки.
Питання - чи вірно я зробив?
Ayo gurkhali!

http://airsoft.com.ua/teams/2rgr" onclick="window.open(this.href);return false;

User avatar
Vandal
Posts: 898
Joined: Thu Aug 14, 2008 12:10 am
Location: Київ "Центурія пріор"
Contact:

Re: Flak Jacket. Питання по кишенях та пластинах

Post by Vandal »

Я роблю ось так:
це згори
Image

це так кріплю до реміня ПЛЦЭ, просто продягаю цю петлю, що знизу на сайдпаучі через ремінь.
Image
Image
Image
Image

Художника легко обидеть - но потом тяжело и дорого лечиться ;)

User avatar
CHICHA
Posts: 26
Joined: Sun Nov 02, 2008 12:14 am
Location: Poltava [2RGR]
Contact:

Re: Flak Jacket. Питання по кишенях та пластинах

Post by CHICHA »

Всьо, пойняв, я згори також зробив, а низ - це вже залежить від комплектації ПЛЦЄ.
Ще виникло питання - на скіки це аутентично? Маєцця на увазі кріплення одного пауча на майн-йокі.

ПС - пан модер, може варто перенести ці питання-віповіді про йуоки до відповідного топа?
Ayo gurkhali!

http://airsoft.com.ua/teams/2rgr" onclick="window.open(this.href);return false;

User avatar
Sabas
Posts: 279
Joined: Wed Oct 08, 2008 8:20 pm
Location: Київ, R.I.R

Re: Flak Jacket. Питання по кишенях та пластинах

Post by Sabas »

CHICHA wrote:Таааак... емоції в бік :D
:D які моції, там же смайлик стоїть
CHICHA wrote:Прикупивши сайдпаучи, зрадівши, нашвидкоруч зліпив їх докучи і вийшло шось на зразок рюгзачга, і таскав його так... Може і по-покемонські, але було доволі зручно, хоча трохи завжала рація.
Чого ж по-покемонськи? якщо ти закріпив обидва сайдпаучі на відповідних (не тіх які йоукі для ПЛЦЄ) лямках та вдягнув все це на ПЛЦЄ то все нормально, звісно як на мене (можу помилятися). Головне не намагатися закіпити два або більше сайдпаучів саме на ПЛЦЄ йоукі :lol:

CHICHA wrote:Тепер слідуюче... Щоб не виглядати покемоном, хочу дійти до істіни.
Експеремент №2 :
На майн-йокі на спині є три петлі, одна велика по середені та дві маленьких по боках.
1.Так от, я в маленькі петлі(ті шо на йокі) продів фастекси від кармана(ті шо зверху кармана), та застибнув їх.
2. Нижній фаст(папа), той шо знизу і закріплений на петлі пристебнув до утілітарки.
Питання - чи вірно я зробив?
я свій сайдпауч на ПЛЦЄ саме так приторочив. инших варіантів не бачу

User avatar
Sabas
Posts: 279
Joined: Wed Oct 08, 2008 8:20 pm
Location: Київ, R.I.R

Re: Flak Jacket. Питання по кишенях та пластинах

Post by Sabas »

Vandal wrote: це так кріплю до реміня ПЛЦЭ, просто продягаю цю петлю, що знизу на сайдпаучі через ремінь.
CHICHA wrote:а низ - це вже залежить від комплектації ПЛЦЄ.
Підтримую CHICH-у, з утілітаркою зручніше використати її (утілітарки) маму. але ж паучів на сраці може взагалі не бути :mrgreen: тоді варіант від Вандала

User avatar
RaFFeR
Posts: 72
Joined: Fri Aug 22, 2008 9:33 am
Location: 42CRM Ukraine (Kyiv/Kiev) UK (Plymouth, Devon)
Contact:

Re: Daypack. как на нём поместиться вдвоём

Post by RaFFeR »

незнаю кто о чем. но два сайд пауча на обычный йоук можно прицепить
Image
Image
Image
DPM - this orientation

User avatar
CHICHA
Posts: 26
Joined: Sun Nov 02, 2008 12:14 am
Location: Poltava [2RGR]
Contact:

Re: Daypack. как на нём поместиться вдвоём

Post by CHICHA »

RaFFeR wrote:незнаю кто о чем. но два сайд пауча на обычный йоук можно прицепить
Как показала твоя практика - можно...
Но... (имхо)При активных действиях, карманы будут сильно болтаться со стороны в сторону. Всему виной будут те фасты на карманах, которые не закреплены к йоуку,
Мне кажеться вся ета ситуация чем-то будет напоминать, бег беременой двугорбой верблюдицы... :D
Ayo gurkhali!

http://airsoft.com.ua/teams/2rgr" onclick="window.open(this.href);return false;

User avatar
RaFFeR
Posts: 72
Joined: Fri Aug 22, 2008 9:33 am
Location: 42CRM Ukraine (Kyiv/Kiev) UK (Plymouth, Devon)
Contact:

Re: Daypack. как на нём поместиться вдвоём

Post by RaFFeR »

CHICHA wrote:
RaFFeR wrote:незнаю кто о чем. но два сайд пауча на обычный йоук можно прицепить
Как показала твоя практика - можно...
Но... (имхо)При активных действиях, карманы будут сильно болтаться со стороны в сторону. Всему виной будут те фасты на карманах, которые не закреплены к йоуку,
Мне кажеться вся ета ситуация чем-то будет напоминать, бег беременой двугорбой верблюдицы... :D
На войне все средства хороши
DPM - this orientation

User avatar
Sabas
Posts: 279
Joined: Wed Oct 08, 2008 8:20 pm
Location: Київ, R.I.R

Re: Daypack. как на нём поместиться вдвоём

Post by Sabas »

RaFFeR wrote:На войне все средства хороши
Це звісно зрозуміло, що на війні різне буває? але навіщо ж чіпляти їх туди де для них замало місця. Коли є необхідність мати ПЛЦЄ із ДВОМА сайдпаучами то ці паучі варто чіпляти на груди.

Image

Нажаль не маю другого, але гадаю і так все зрозуміло. В даному випадку паучі закріплені крайніми фастексами, а відповідно не телепатимуться. Крім того, якщо завантажити їх плитами від броніка (нашестя в перетині садпауч майже такий самий як і бронєпластинка) то сам бронік сміливо можна лишати вдома
:hummer:

Post Reply

Return to “Броники и разгрузки”