Flak Jacket. Питання по кишенях та пластинах

User avatar
Sabas
Posts: 279
Joined: Wed Oct 08, 2008 8:20 pm
Location: Київ, R.I.R

Flak Jacket. Питання по кишенях та пластинах

Post by Sabas »

Придбав собі ось такий кавер:
http://www.flecktarn.co.uk/photos/dppfj1ua500a.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

Існує припущення, що кишені на британських біоніках призначені для керамічних захисних пластин. Проте в наведеному варіанті каверу кишені дуже об’ємні - http://m.io.ua/img_aa/medium/0665/46/06654643.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;,
и пластина під таку кишеню повинна бути сантиметрів із чотири завтовшки - http://m.io.ua/img_aa/medium/0665/46/06654640.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;.

У зв’язку із цим виникли наступні питання:
Кишені цього варіанту броніка дійсно розраховані на додаткові захисні пластини, чи може мають якесь інше призначення?
Як взагалі англійською називаються пластини до англійських броніків? А може хтось навіть знає де на них подивитися/про них почитати в інеті?

User avatar
TERAN
Posts: 60
Joined: Wed Oct 08, 2008 1:36 pm
Команда: Royal Marines
Location: Одесса
Contact:

Re: Flak Jacket. Питання по кишенях та пластинах

Post by TERAN »

если я неошибаюсь бронежелет у тебя офицерский
левый краман пластина под серце она и должна быть толстой
внизу на спине внутри открывается внутрений кармана для спиной пластины
правый карман ето под радиостанцию у солдат он зади

фото с солдатского броника

Image

Image

с етим броенежлетом солдат недолжен растоватся в зоне боевых дествий иначе семя неполучит страховки
когда его убют или поколечат
Image

User avatar
Sabas
Posts: 279
Joined: Wed Oct 08, 2008 8:20 pm
Location: Київ, R.I.R

Re: Flak Jacket. Питання по кишенях та пластинах

Post by Sabas »

Сенкс.
нажаль не дуже добри видно профіль пластинки з Флака, а от пластинка з Оспрея дійсно завтовшки із мою кишеню буде. Тобто нічого дивного в таких розмірах кишень немає, і вони цілком можуть бути розраховані на захисну пластину.

Коли б хтось ще підкинув назву цих пластинок англійською було б взагалі чудово.

Щодо офіцерського броніка.
Я власне вважав, що це перша модифікація Flak Jacket яка використовувалась на початку дев’яностих. А на наведеній тобою світлині його подальша модифікація, яка судячи із наявності погона з’явилась як складова уніформи „Солджер 95”.

Про кишеню для рації.
дуже цікава інформація. Такий кавер як мені здається використовувався в період з 90 по 94/95 роки. При цьому слід врахувати, що на той час вже давно використовувалась ПЛЦЄ, яка має (щонайменше на сьогодні) відповідний пауч. Лишилось тільки з’ясувати з якого року солдати отримали персональне радіо та чи мала ПЛЦЄ радіопауч початково.
Питання власно вирішується дуже просто. Хтось бачив ПЛЦЄ радіо пауч в Olive Green?

User avatar
Vandal
Posts: 898
Joined: Thu Aug 14, 2008 12:10 am
Location: Київ "Центурія пріор"
Contact:

Re: Flak Jacket. Питання по кишенях та пластинах

Post by Vandal »

Мужчины, по моему это вааще новый вариант броника. раньше был с одним карманом спереди и одним сзади, потом задний убрали за ненадобностью, а спереди добавили кармашек предположительно для рации. Просто мы какраз привезли флэки и поставщик заверил, что это новая модификация (думаю это комплект S-2000). Но реально я на 100% не знаю. Сейчас такие точно используют.
Image
Image
Image

Художника легко обидеть - но потом тяжело и дорого лечиться ;)

User avatar
Sabas
Posts: 279
Joined: Wed Oct 08, 2008 8:20 pm
Location: Київ, R.I.R

Re: Flak Jacket. Питання по кишенях та пластинах

Post by Sabas »

Vandal wrote:Мужчины, по моему это вааще новый вариант броника.
ввечорі спробую спростувати фотками

User avatar
Sabas
Posts: 279
Joined: Wed Oct 08, 2008 8:20 pm
Location: Київ, R.I.R

Re: Flak Jacket. Питання по кишенях та пластинах

Post by Sabas »

Vandal wrote:а спереди добавили кармашек предположительно для рации.
Доречи! Версія, що маленька кишеня призначена для розміщення радіо не узгоджується із версією що це нова модифікація броніка.

По-перше, починаючи з впровадження Солджер 95 такий бронік вдягають під Джекет, а із 84 Патерном носили над Джекетом; Тобто сьогодні цю кишеню проблемно використовувати.

По-друге, цей бронік використовують разом із ПЛЦЄ, яка на сьогоднішній день має в своєму складі РАДІО пауч. Коли той пауч з’явився я не знаю, але в „Олів грін” я його ніколи не бачив. В ДПМ такий пауч міг з’явитися лише після 92 року коли перейшли на відповідне розфарбування ПЛЦЄ. Тобто можливо припустити, що потреба в кишені під радіо існувала лише на початку дев’яностих.

По третє, уніформа Солджер 95 передбачає наявність погону, а цей кавер такого погона не має. Тобто солдати елементарно будуть позбавлені можливості розмістити інформацію про власне звання. В той же час до 95 року такої проблеми не існувало - відповідні шеврони нашивались на рукав.

Власне із задоволенням послухаю спростування, або підтвердження таких моїх міркувань.

User avatar
Vandal
Posts: 898
Joined: Thu Aug 14, 2008 12:10 am
Location: Київ "Центурія пріор"
Contact:

Re: Flak Jacket. Питання по кишенях та пластинах

Post by Vandal »

на тех брониках, что у меня лежат погон на груди еть.
Image
Image
Image

Художника легко обидеть - но потом тяжело и дорого лечиться ;)

User avatar
Teslen
Posts: 391
Joined: Thu Aug 14, 2008 8:13 pm
Команда: Центурія Пріор
Location: Київ

Re: Flak Jacket. Питання по кишенях та пластинах

Post by Teslen »

я думаю найвичерпнішим підтвердженням/спростуванням має бути лейба на внутрішній стороні жилету з роком виготовлення. :)

User avatar
Sabas
Posts: 279
Joined: Wed Oct 08, 2008 8:20 pm
Location: Київ, R.I.R

Re: Flak Jacket. Питання по кишенях та пластинах

Post by Sabas »

Teslen wrote:я думаю найвичерпнішим підтвердженням/спростуванням має бути лейба на внутрішній стороні жилету з роком виготовлення. :)
Vandal wrote:на тех брониках, что у меня лежат погон на груди еть.
Щонайменше із періодом використання визначились. Рік виготовлення там звісно відсутній, але є модель - на моєму це МК1.
Як, що в вас це МК4 то мова йшла про різні броніки. Чекаю на фото вашого, дуже цікаво що вони там нового вигадали.
Питання офіційного найменування пластин лишається актуальним.

User avatar
Vandal
Posts: 898
Joined: Thu Aug 14, 2008 12:10 am
Location: Київ "Центурія пріор"
Contact:

Re: Flak Jacket. Питання по кишенях та пластинах

Post by Vandal »

на моём тоже МК1. фотки завтра, ато устал, сейчас сил нет всем этим заниматься :resurect:
Image
Image
Image

Художника легко обидеть - но потом тяжело и дорого лечиться ;)

Post Reply

Return to “Броники и разгрузки”