British Army Jackets, допоможіть ідентифікувати

Locked
User avatar
Sabas
Posts: 279
Joined: Wed Oct 08, 2008 8:20 pm
Location: Київ, R.I.R

British Army Jackets, допоможіть ідентифікувати

Post by Sabas »

На передньому плані цього фото – http://g.io.ua/img_aa/large/0665/38/06653809.jpg" onclick="window.open(this.href);return false; три хлопа в Джекетах.

То, що стоїть до нас правим боком, ЯК НА МЕНЕ, вдягнутий в куртку 85-ого Патерну, ось таку – http://www.militarykit.com/images/produ ... jacket.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

У зв’язку із цим дуже цікаво, що вдягнуто на тих двох, що стоять обличчям до нього.

Коли хто володіє питанням підкажіть пліз, що це за патерни.

User avatar
JazZy
Holy troll
Posts: 658
Joined: Mon Nov 17, 2008 12:30 am
Команда: STORM 40RMC
Location: Харків
Contact:

Re: British Army Jackets, допоможіть ідентифікувати

Post by JazZy »

Как по мне отличия никакого тот же паттерн, только на поече одет фальпогон, их раньше часто юзали как я могу судить ;) это копрал, причём мастер в стрельбе иначе говоря marksman, или же он инструктор по стрельбе:)
Image
Live from your bergan
Fight from your webbing
Survive from your smock.

User avatar
Sabas
Posts: 279
Joined: Wed Oct 08, 2008 8:20 pm
Location: Київ, R.I.R

Re: British Army Jackets, допоможіть ідентифікувати

Post by Sabas »

JazZy wrote:Как по мне отличия никакого тот же паттерн
Відмінність хоча б в довжині Джекетів. Капрал вдягений в довгий джекет, він його підгорнув, інакше джекет дістав би середини стегна. Двоє інших вдягнуті у значно коротші джекети, їх навіть підгортати не має потреби. Такі короткі джекети, регулярно зустрічаються на фотках сімдесятих – восьмидесятих років. Саме ця відмінність і цей короткий джекет мене тоді і зацікавила.

На сьогодні я дійшов наступних висновків з цього питання.
Джекет капрала імовірно 85 патерну, але видно його поганенько точно казати складно. На решті імовірно джекети 68 патерну. На це вказує по-перше, форма нагрудної кишені - вона так би мовити плоска, а на джекетах 85 патерну кишені вже об’ємні. По-друге, я собі купив джекети і 85 і 68 патернів (обидва звуться „смок комбат джекет”), так от їх довжина істотно різниться - 85-ий довгий, а 68-ий короткий, все як на фото.

Проте лишилось іще одне питання, наскільки я розумію, 85 патерн містив два види „Смок комбат джекет”. Довгий та короткий. Довгий застібається на 6 гудзиків, а короткий на 5. І за довжиною „короткий” повинен бути схожим на ті короткі джекети, що бачимо на цій світлині. На жаль, інформація про короткий джект 85 патерну, це все з інтернету, на руках я його не маю, а відповідно із впевненістю про це говорити не можу.

:yes_sir:

User avatar
JazZy
Holy troll
Posts: 658
Joined: Mon Nov 17, 2008 12:30 am
Команда: STORM 40RMC
Location: Харків
Contact:

Re: British Army Jackets, допоможіть ідентифікувати

Post by JazZy »

:yes_sir: молодца!
Image
Live from your bergan
Fight from your webbing
Survive from your smock.

Locked

Return to “Инновации и Паттерны”