Багнет до SA80

User avatar
Itan
Posts: 23
Joined: Mon Nov 21, 2011 10:36 am
Location: Киев
Contact:

Re: Багнет до SA80

Post by Itan »

Вот нарыл интересную инфу
Оказывается милиция не имеет права обыскивать вас до задержания
И тут еще интересней - по задержанию:

Відповідно до статті 29 Конституції України Ви МАЄТЕ ПРАВО НА СВОБОДУ ТА ОСОБИСТУ НЕДОТОРКАННІСТЬ.

Посадові особи правоохоронних органів НЕ МАЮТЬ ПРАВА заарештувати або тримати під вартою без ВМОТИВОВАНОГО РІШЕННЯ суду.

Конституція України ЛИШЕ У ВИНЯТКОВИХ ВИПАДКАХ, КОЛИ ТРЕБА НАГАЛЬНО ЗАПОБІГТИ ЗЛОЧИНОВІ АБО ЙОГО ПЕРЕПИНИТИ, дозволяє затримання особи без попереднього рішення суду, якщо:

• Ви вчиняєте адміністративне правопорушення, щодо Вас вичерпано всі інші заходи впливу, але Ви не припиняєте своїх протиправних дій.

• Ви вчинили адміністративне правопорушення, і має бути складений протокол, а у Вас немає посвідчення особи і немає свідків, які могли б повідомити про Вас необхідні дані.


АДМІНІСТРАТИВНЕ ЗАТРИМАННЯ НЕ МОЖЕ ТРИВАТИ БІЛЬШЕ ТРЬОХ ГОДИН

Лише у виняткових випадках, пов'язаних з порушенням пограничного режиму або порядку обігу наркотичних засобів, Вас можуть затримати на строк ДО ТРЬОХ ДІБ.

У разі вчинення Вами дрібного хуліганства, злісної непокори правоохоронцю, образи правоохоронця та публічних закликів до невиконання його вимог, Вас можуть затримати ДО РОЗГЛЯДУ СПРАВИ СУДОМ.

В усіх інших випадках негайно після з'ясування особи і складення протоколу, але у будь-якому разі не пізніше ніж через три години, Вас має бути звільнено.

Уповноважені органи можуть затримати Вас БЕЗ ПОПЕРЕДНЬОГО РІШЕННЯ СУДУ у випадку обґрунтованої підозри, що Ви вчинили злочин, але тільки тоді, коли така підозра ґрунтується на таких обставинах:

• коли Вас застали при вчиненні злочину або безпосередньо після його вчинення;

• коли очевидці, в тому числі й потерпілі, прямо вкажуть, що саме Ви вчинили злочин;

• коли на Вас або на Вашому одязі, при Вас або у Вашому житлі будуть виявлені явні сліди злочину.

Якщо таких обставин немає, але у правоохоронців є інші підстави для підозри, Вас можуть затримати без попереднього рішення суду лише якщо Ви:

• намагалися втекти, або

• не маєте постійного місця проживання, або

• коли не встановлено Вашу особу.

У будь-яких інших випадках Ваше затримання без попереднього рішення суду є НЕ законним.


то есть если я еду на игру, и нож лежит в бергене, где-то внизу, и ко мне подходят наши доблестные сотрудники милиции, я предъявляю им паспорт - они не имеют права рыться в моих вещах. Если они хотят посмотреть что там - они должны провести меня в отделение. Но сделать этого они не имеют права, если я не нарушаю общественный порядок и у меня есть паспорт.
Если они все же вопреки закону обыскивают и находят его, то это уже идет как "докази, здобуті незаконним шляхом" - и не могу быть представлены в суде. Вот.
В общем пока не буду обрезать штык :roll:

User avatar
sharp
Posts: 9
Joined: Sun Dec 09, 2012 3:19 pm
Команда: S.T.O.R.M.
Location: Челябинск

Re: Багнет до SA80

Post by sharp »

Джентльмены,купил я тебе данную,замечательную вещь. 3 раза кончил пока вертел в руках.Теперь жду ножны, нож изначально в парадных пришел. Видно,что цельно литой и на лезвии есть дефекты литья. Такой вопрос,из какой стали он сделан ?

User avatar
sharp
Posts: 9
Joined: Sun Dec 09, 2012 3:19 pm
Команда: S.T.O.R.M.
Location: Челябинск

Re: Багнет до SA80

Post by sharp »

Джентльмены,купил я себе данную,замечательную вещь. 3 раза кончил пока вертел в руках.Теперь жду ножны, нож изначально в парадных пришел. Видно,что цельно литой и на лезвии есть дефекты литья. Такой вопрос,из какой стали он сделан ?

User avatar
beseda2004
Sergeant
Sergeant
Posts: 255
Joined: Thu Dec 01, 2011 12:00 am
Location: Одесса

Re: Багнет до SA80

Post by beseda2004 »

sharp wrote:Джентльмены,купил я себе данную,замечательную вещь. 3 раза кончил пока вертел в руках.Теперь жду ножны, нож изначально в парадных пришел. Видно,что цельно литой и на лезвии есть дефекты литья. Такой вопрос,из какой стали он сделан ?
лучше расскажите, как вы его привезли... А то у меня такой лежит, но не в Украине :(
Image

User avatar
sharp
Posts: 9
Joined: Sun Dec 09, 2012 3:19 pm
Команда: S.T.O.R.M.
Location: Челябинск

Re: Багнет до SA80

Post by sharp »

Этого мне не ведомо... Покупал уже в России. Только ножны на ебее заказал.

User avatar
beseda2004
Sergeant
Sergeant
Posts: 255
Joined: Thu Dec 01, 2011 12:00 am
Location: Одесса

Re: Багнет до SA80

Post by beseda2004 »

sharp wrote:Этого мне не ведомо... Покупал уже в России. Только ножны на ебее заказал.
:cry: :cry:
Image

User avatar
Vjus
Staff Sergeant
Staff Sergeant
Posts: 266
Joined: Thu Sep 25, 2008 12:36 pm
Команда: Black Cats(42RMC)
Location: м. Суми
Contact:

Re: Багнет до SA80

Post by Vjus »

beseda2004 wrote:
sharp wrote:Джентльмены,купил я себе данную,замечательную вещь. 3 раза кончил пока вертел в руках.Теперь жду ножны, нож изначально в парадных пришел. Видно,что цельно литой и на лезвии есть дефекты литья. Такой вопрос,из какой стали он сделан ?
лучше расскажите, как вы его привезли... А то у меня такой лежит, но не в Украине :(
привезли мне его по обычной Роял Меил!
Image
Image

User avatar
Xupypr
Posts: 32
Joined: Mon Aug 27, 2012 11:52 am
Команда: ILVEKSEN|59 Cdo RE
Location: г.Брест, Беларусь
Contact:

Re: Багнет до SA80

Post by Xupypr »

Vjus wrote:
beseda2004 wrote:
sharp wrote:Джентльмены,купил я себе данную,замечательную вещь. 3 раза кончил пока вертел в руках.Теперь жду ножны, нож изначально в парадных пришел. Видно,что цельно литой и на лезвии есть дефекты литья. Такой вопрос,из какой стали он сделан ?
лучше расскажите, как вы его привезли... А то у меня такой лежит, но не в Украине :(
привезли мне его по обычной Роял Меил!
И что, таможня ваша пропустила? :o :shock:
Image
Image Image

User avatar
bartender
Posts: 67
Joined: Wed Nov 30, 2011 3:38 pm
Команда: 42 CDO RM
Location: Россия, Владивосток
Contact:

Re: Багнет до SA80

Post by bartender »

Бро, у кого в России ? Отправляли почтой ?

User avatar
sharp
Posts: 9
Joined: Sun Dec 09, 2012 3:19 pm
Команда: S.T.O.R.M.
Location: Челябинск

Re: Багнет до SA80

Post by sharp »

bartender wrote:Бро, у кого в России ? Отправляли почтой ?
На сайте http://www.nakop.ru/
Вот у этого типа http://www.nakop.ru/user/599-hund-nord/
Не сразу, но нашел. можно много ножей разных через него найти, только ждать надо.
Отправляет почтой.

Post Reply

Return to “SA80 & buns”